top of page
Vyhledat
  • Lenka Jakubcová

Korneoterapie - věda o zdravé pokožce

Dr. Core je první kosmetikou ve Faberlic vytvořenou podle zásad korneoterapie.

Přípravky ze série pečují o rohovou vrstvu, o přirozenou bariéru, na jejíž stavu závisí celkové zdraví pokožky.

Rohová vrstva, neboli stratum corneum, je nejvrchnější vrstva pokožky. Většina kosmetologických problémů (akné, suchost, citlivost, atopie) jsou přímo spojeny s poškozením stratum corneum.

Cílem všech korneoterapeutických přípravků je obnovit a posílit rohovou vrstvu. Důležité je používat složky strukturou podobné pokožce. Korneoterapie používá jemné a šetrné produkty, které nebudou překážet přirozené regeneraci.

Pro koho bude vhodná Dr. Core? Pro všechny, kdo se nemohou zbavit problému: vyrážkami, suchostí, podráždění, alergií, předčasnými vráskami. A také korneoterapie pomáhá v péči o pokožku v období menopauzy.

V sérii se již objevily přípravky pro mastnou a problémovou pokožku, proti suchosti a příznakům hormonálního stárnutí! Řešení existuje:


Série Dr. Core REGENERACE SUCHÉ POKOŽKY


byla vyvinuta speciálně pro normalizaci hydrolipidové rovnováhy a obnovení ochranné bariéry pokožky.

Aktivní komplex ceramidů a mastných kyselin SK-INFLUX® V obnovuje bariérovou funkci pokožky, chrání před negativními faktory životního prostředí a faktorů stárnutí. AKTIV AD-RESYL® podporuje normální stav pokožky se skonem k atopii. Posiluje ochrannou bariéru pokožky a aktivuje syntézu přirozených hydratačních látek.Série Dr. Core ANTIAKNÉ

byla vyvinuta pro péči o mastnou a problémovou pokožku v libovolném věku, včetně pro osoby trpící "maskné" - akné vyvolaného dlouhodobým nošením roušek a respirátorů. Díky aktivním složkám se snižuje počet zdrojů zánětů, snižuje se intenzita zarudnutí a počet bakterií, které vyvolávají akné. Série přípravků Dr. Core ANTIAKNÉ redukuje pigmentaci, normalizuje hyperkeratinizaci, kontroluje vznik kožního mazu, působí jako antiseptikum.
Série Dr. Core na pokožku v období hormonálního stárnutí!


Série byla vyvinuta speciálně pro pokožku s příznaky nedostatku estrogenu. Přípravky kompenzují zpomalení mechanismů seberegenerace pokožky v období peri-, post- a menopauzy.

Aktivní složky série: KOMPLEX PROGELINE™

zmenšuje pokles pokožky v oblasti lícních kostí a brady, činí pokožku elastičtější

SYMDECANOX™ HA Zvyšuje o 198 % obsah kyseliny hyaluronové v epidermu a o 259 % v dermu.*

Krém s fytoestrogeny na obličej Nasycená lamelární emulze s komplexem fytoestrogenů a peptidy byla vytvořena pro pokožku v období hormonálního stárnutí. Stimuluje syntézu kolagenu, zpevňuje derm, zvyšuje pevnost dermo-epidermionálního spojení, zvyšuje elastičnost pokožky.

Krém-lifting na oční víčka Dokonalá péče pro obrys očí korigující všechny příznaky stárnutí pokožky v období hormonálního stárnutí. Zmenšuje pokles pokožky a výraznost vrásek, zvyšuje elastičnost pokožky. Normalizuje hydrolipidovou rovnováhu, stimuluje tvorbu kyseliny hyaluronové v pokožce.

Krém proti pigmentaci na obličej a ruce Krém s komfortní texturou byl vytvořen pro korekci pigmentace pokožky v období hormonálního stárnutí. Přispívá k regeneraci pokožky a buněčnému obnovení a též stimuluje tvorbu kyseliny hyaluronové v pokožce.

Tělový krém s technologií Deo Fresh Blokuje stařecké tělesné zápachy a dodává pocit sebejistoty a svěžesti v libovolné situaci. Zesiluje bariérovou funkci pokožky.

* Podle výsledků testování na vzorku pokožky při nanesení přípravku s aktivní složkou SymDecanox™ HA, Symrise (Německo).


Všechny přípravky série Dr. Core můžete objednat zde na tomto e-shopu>>>Faberlic-brno.cz


Pokud chcete nakupovat přípravky Faberlic se slevou 20% získejte členství zde>>>faberlic.como

31 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page