Vyhledat
  • Lenka Jakubcová

Na oteklé nohy tónizující krém Venotonic

Aktualizováno: srp 10Čeká nás léto a spoustě žen i mužům otékají v teple nohy a já bych se chtěla podělit s recenzí od zákaznice, která si pravidelně u mě kupuje Venotonic: "Používám Venotonic na oteklé nohy a přitom jsem zjistila, že i na nabouraný kotník, který se ozývá při změně počasí zabírá, přestane bolet ....." Mám také vyzkoušené na počáteční hemoroidy, že zabírá.

Tonizující krém na nohy Venotonic má účinky proti otékání, dodává tonus a pocit svěžesti! Odstraňuje pocit únavy a těžkosti v nohou. Zpevňuje stěny kapilár pokožky a cév, bojuje proti "žilní síťce". Tonizuje pokožku, vytváří pocit svěžesti a chladu. Odstraňuje únavu, napomáhá lehké chůzi, zmenšuje otoky, zpevňuje stěny cév. Stimuluje krevní oběh v kůži. Výtažek z koňského kaštanu aktivuje mikrocirkulaci krve, zvyšuje tonus cév a zabraňuje vzniku "žilní síťky". Výtažek z centelly asijské je přírodním vénotonikem, snižuje oteklost, odstraňuje těžkost nohou. Farnesol má ochlazující a antiseptický účinek. Kyslíkový komplex Novaftem-O2 zesiluje účinky všech aktivních složek.


Obsah 75 ml, cena: 85,-.

Objednávat můžete v e-shopu zde>>>Faberlic Venotonic Tonizující krém na nohy 75 ml | FABERLIC-BRNO

Pokud chcete nakupovat přípravky Faberlic se slevou 20% a mít i jiné výhody, zaregistrujte se zde>>> REGISTRACE206 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše