Lenka Jakubcová
Proč používám drogerii od Faberlicu!
Aktualizováno: 5. 1. 2021
Na Facebooku se objevuje spoustu inzerátů ve znění " levná drogerie" ,
" levná drogerie od 29,-" . Za těmito inzeráty se skrývají přípravky Faberlic a takovou propagaci si nezaslouží. Na mě tyto inzeráty nepůsobí vůbec dobře, řekla bych že odrazují. Takový inzerát mě nepřesvědčí o kvalitě inzerovaných přípravků a proto jsem se rozhodla napsat proč používám drogerii od Faberlicu.

Nemyslím, že máte zájem o levnou drogerii, aspoň já tedy ne. Ráda používám kvalitní přípravky, chci kvalitní drogerii, hlavně prací prostředky s kterými budu mít dobře vyprané prádlo. A Faberlic takové prostředky má!
Prací prášky mají ekologicky čisté složení, ekologicky rozložitelné, jsou neškodné pro vodojemy, podzemní vody a ekosystémy.
Jsou vhodné i na praní dětského prádla a jsou dermatologicky bezpečné pro citlivou pokožku.
Mám osobně vyzkoušené, vyperou velmi dobře!
Tohle jsou pro mě argumenty na prvním místě a až na druhém místě je cena.
Možná si řeknete, že 800 g pracího prášku za 145,- je hodně, ale není!
Prášky na praní od Faberlicu jsou vysoce koncentrované. Spotřeba je 3,5 krát hospodárnější než u komerčního prášku. Na praní stačí jedna lžíce.
800g pracího prášku od Faberlicu = 3 kg obyčejného prášku.
Dalším oblíbeným přípravkem je kyslíkový odstraňovač skvrn. Řekla bych, že je bezkonkurenční. Vypral mi i to co jsem si myslela, že nikdy nepůjde.
Pokud by jste chtěli vyzkoušet prášek na praní nebo odstraňovač skvrn Extra Oxy, napište mi , ráda Vám pošlu vzorky. Tel: 775 969 082, e-mail: faberlic-brno@email.cz.
A co, že to má Faberlic za 29,-? Je to vonný sáček na prádlo v katalogových cenách za 35,-. Pro registrované členy je pak ta inzerovaná cena.
Na závěr jsem chtěla říct , že výrobky jsou velmi kvalitní za dobré ceny.
Chcete nakupovat přípravky Faberlic se slevou 20% - 26% ?
Zaregistrujte se a čerpejte členské výhody.
Mohl by Vás také zajímat článek: Jak správně prát dětské prádlo 0+