Vyhledat
 • Lenka Jakubcová

Program SEBOBALANCE - kontrola mastnoty pokožky a boj s rozšířenými póry

Aktualizováno: 5. 1. 2021


ŘEŠENÍ PROTI MASTNOTĚ POKOŽKY PROGRAM SEBOBALANCE

Někteří lidé jsou přesvědčeni, že mastná pokožka je problémem teenagerského věku. Ale to je mýtus! Program Sebobalance byl vyvinut pro dospělé osoby s mastnou a kombinovanou pokožkou. S věkem se póry mohou stát dokonce rozšířenějšími kvůli ztrátě pružnosti a «provisnutí» stěn pórů. Přitom pokožka může být podrážděná a dehydratovaná.

Program Sebobalance se orientuje na řešení hlavních problémů dospělé mastné pokožky.

1) reguluje aktivitu mazových žláz

2) redukuje zánětlivé procesy

3) zužuje póry- Všechny přípravky nevysušují pokožku, jsou zaměřeny na regulaci mastnosti, hydrataci pokožky a omlazení.

Dodržuj jednoduchá, ale důležitá pravidla péče o mastnou pokožku: neumývej se horkou vodou v létě používej opalovací krém nepoužívej peelingy v případě, když jsou zanícené uhry a vřídky hydratuj pokožku sniž spotřebu mastného, moučného, ostrého, sladkého, protože tyto potraviny vyvolávají mastnost pokožkyPROČ TO FUNGUJE? VŠE JE VE SLOŽKÁCH!

Maska pro hluboké vyčištění pokožky Zelený jíl napomáhá matování a vyrovnávání povrchu. Zajišťuje nezbytnou výživu a sytí kyslíkem. Zlepšuje krevní oběh. Výtažek z mořského planktonu reguluje aktivitu mazových žláz, snižuje tvorbu kožního mazu, zužuje póry a činí je nepostřehnutelnými.

 • Výtažek z kůry lékořice má antiseborický účinek a reguluje činnost mazových žláz, snižuje tvorbu kožního mazu, zabraňuje vzniku zánětlivých prvků.

 • D-panthenol regeneruje poškození.

 • Novaftem O2® zvyšuje obsah kyslíku v pokožce a zesiluje účinek všech aktivních složek.

 • Krém pro zúžení pórů Regu®-Seb* snižuje hyperaktivitu mazových žláz a snižuje vylučování kožního mazu. Obnovuje ochrannou bariéru pokožky a zbavuje pokožku úkolu aktivní tvorby «ochranného» tuku.

 • Pentavin®* je přírodním rostlinným cukrem. Okamžitě hydratuje pokožku, udržuje její komfort a zlepšuje vnější vzhled. Při pravidelném používání udržuje úroveň její hydratace a obnovuje bariéru pokožky.

 • Výtažek z japonské růže zabraňuje vzniku hyperkeratózního válečku po obvodu pórů, odstraňuje komedony, zabraňuje vzniku černých teček.

 • Vitamin A zabraňuje zrohovatění pokožky.

 • Vitamin E změkčuje pokožku a zvyšuje její ochranné funkce, chrání pokožku před předčasným stárnutím.

 • Čistící mycí SOS pudr Niacinamid (vitamin B3) urychluje obnovu buněk epidermu. Napomáhá zúžení pórů, vyrovnávání textury pokožky, zmenšení projevů akné a vyrážky. Snižuje intenzitu zrudnutí a pigmentace včetně pozánětlivé. Zesiluje bariéru pokožky a pomáhá jí zadržovat vláhu. Alantoin napomáhá vyrovnávání povrchu pokožky a odstranění zrohovatělých buněk.

 • Aloe vera pokožku vyživuje a chrání před vysušováním.


ALTERNATIVA MECHANICKÉHO VYČIŠTĚNÍ POKOŽKY OBLIČEJE

Rolling gel pro vyčištění pórů Art. 7881 Rozpouští sekret mazových žláz a odstraňuje jej. Tento měkký a jemný způsob exfoliace je vhodný pro všechny typy pokožky. Odlupování odumřelých buněk a vyčištění pórů se uskutečňuje díky změkčujícímu účinku, což vylučuje zranění dokonce i té nejcitlivější pokožky.

Čistící mycí SOS pudr Art. 7883 Mycí pudr v sobě spojuje hluboké vyčištění a hydrataci. Nevysušuje pokožku. Je vhodný pro citlivou pokožku.


ALTERNATIVA LASEROVÉHO LEŠTĚNÍ POKOŽKY OBLIČEJE Krém pro zúžení pórů Art. 7884 Speciální přípravek na vyrovnávání povrchu pokožky v domácích podmínkách. Krém snižuje hyperkeratózu, normalizuje obnovu buněk epidermu a pomáhá odstranit zrohovatělé buňky s povrchu. Odstraňuje záněty.

ALETRNATIVA SALÓNNÍCH MASEK PRO MASTNOU POKOŽKU Maska pro hluboké vyčištění pokožky Art. 7882 Hluboko čistí pokožku, stimuluje regeneraci buněk, zlepšuje krevní oběh. Má antiseborický účinek. Pomáhá v boji s viditelnými příznaky zánětů


Doporučení od Rimmy Kornějevové ( lékařka dermatokosmetoložka, CSc., vedoucí centra vědeckého vývoje Faberlic): «Pro vyčištění ucpaných pórů a odstranění komedonů použijte rolling gel kúrou trvající 1-2 týdny, denně ráno i večer. Jako podpůrný přípravek - 1-2krát týdně. Po vyčištění pokožky dvakrát denně naneste krém pro zúžení pórů. 1-2krát týdně používejte masku pro hluboké vyčištění pokožky.»Chcete nakupovat přípravky Faberlic se slevou 20% - 26% ?

Zaregistrujte se a čerpejte členské výhody.21 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše