top of page
Vyhledat
 • Lenka Jakubcová

Udělejte si doma perfektní manikúru jako od profesionála

Aktualizováno: 5. 1. 2021


Nehtová studia jsou teď sice zavřená, ale perfektní manikúru si můžeme udělat i doma. Stačí dodržet pár základních pravidel.Na prvním místě je důležité mít dokonale čisté ruce. Před manikúrou je proto třeba odstranit veškeré zbytky laku a nečistoty. Ty pak zapilujte, ideálně papírovým nebo skleněným pilníkem, který přiložíte lehce pod nehet. Pilujte vždy jedním směrem, abyste si nehet zbytečně netřepily. Vyzkoušejte skleněný pilník od Faberlic
Odstranění kůžičky z nehtů

Před tím, než se pustíte do jejího odstraňování, použijte Hydratační gel pro změkčení kutikuly a neste gel na kutikulu a nehty, masírujte je. Počkejte 1 minutu, dokud se prostředek úplně nevstřebá. Potom si důkladně umyjte a usušte ruce po použití prostředku. Kůžičku šetrně zatlačte směrem k nehtu pomocí speciální tyčinky z manikúrní sady nebo vatové tyčinky. Rozhodně ji nestříhejte, ani nezatlačujte nůžkami či pilníkem – tím riskujete zanesení infekce.

V případě, že jste měli umělé nehty a máte je tím pádem zničené, aplikujte Regenerační lak pro těžce poškozené nehty - nehty jsou viditelně silnější již za týden!

 • Aktivně regeneruje nehtovou ploténku zevnitř i ze vně.

 • Hluboko proniká do struktury nehtu, okamžitě ji naplňuje vláhou, výživou a silou.

 • Zalepuje odštípnuté vrstvy a mikroskopické trhlinky, činí nehet hladkým a lesklým.

 • Rychle obnovuje nehtovou ploténku po zvětšování, šelaku nebo umělých nehtech.

Jestli jste nezatěžovali svoje nehty umělými, ale přeci jen potřebují výživu, dopřejte jim Vitaminový nátěr na nehty pro krásu a udržovanost vašich nehtů! Je víceúčelovým podkladem pod lak pro všechny typy nehtů.


Před samotným lakováním použijte Vyrovnávající základ pod lak je tajemstvím ideální a trvalé manikúry.

 • Vyhlazuje povrch nehtů.

 • Zpevňuje nehtovou ploténku.

 • Zabezpečuje dobrou přilnavost nehtové ploténky k dekorativní vrstvě. Díky tomu se lak delší dobu neodlupuje.

 • Chrání před škodlivým působením bytové chemie, tvrdou vodou a žloutnutím.

 • Obsahuje vitamíny C a E.Výběr laku záleží jen na Vašem vkusu. Luxusního vzhledu docílíte Lakem na nehty "Nejlepší scénář".

Elegantní vzhled Vám zajistí Lak na nehty Color & Care , který se vyrábí v 15 odstínech.

Pokud toužíte po třpytivé kráse, použijte Lak na nehty Color & Effect, lze ho použít jako obyčejný lak nebo jako horní nátěr. Naneste na libovolný barevný lak a vychutnávejte si neuvěřitelnou zář.


Obecně byste měli lak natírat alespoň ve dvou vrstvách – tu druhou nechejte zaschnout alespoň pět minut nebo takovou dobu, aby vůbec nelepila. „Některé bílé, krémové, tělové či pastelové laky potřebují i tři vrstvy, aby působily celistvě a nedělaly nepěkné barevné mapy.


Dalším krokem je Odolný vrchní nátěr Stay ON

 • Zajišťuje odolnost manikúry až 10 dní.

 • Vyrovnává lakový nátěr.

 • Spolehlivě zpevňuje lak před trhlinami a odlupování.

V případě, že by jste chtěli matný vzhled, použijte Matný vrchní nátěr Matte way, pro lesklý vzhled použijte Lesklý vrchní nátěr Gloss UPJak ochránit krásné nalakované nehty , aby dlouho vydrželi? Záleží na tom, jak se k nim budete chovat. Naučte se nosit rukavice při úklidu, umývání nádobí, při práci na zahrádce...


Nezapomínejte také pečovat o pokožku svých rukou. Faberlic nabízí účinnou péči a rychlý efekt pro hebkou, hladkou a krásnou pokožku vašich rukou!


Chcete nakupovat přípravky Faberlic se slevou 20% - 26% ?

Zaregistrujte se a čerpejte členské výhody.19 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page