Vyhledat
  • Lenka Jakubcová

Zázračná proměna pokožky za 7 dní?

Ano je to tak. S přípravky péče o pleť z nové série ONE WEEK MIRACLE to opravdu jde. Již po týdnu zjistíte jak je Vaše pokožka zářivější, jemnější, prostě jak se Vám hezky zlepšil vnější vzhled pokožky. A proč? Protože tato série obsahuje velice silný komplex proti stárnutí, který bojuje se všemi známými faktory ovlivňujícími stárnutí pokožky.

Vyčleňují se dvě skupiny faktorů ovlivňujících stárnutí pokožky.

  • Genetické - fyziologické stárnutí, které přímo závisí na genetickém morfologickém typu, jinak řečeno dědičné náchylnosti k určitému typu přirozeného stárnutí.

  • Epigenetické - stárnutí vyvolané vnějšími faktory ovlivňujícími aktivitu genů. K těmto faktorům můžeme přiřadit ultrafialové záření, stres, způsob života ( fyzické zátěže, výživa, škodlivé návyky), ekologie, místo pobytu, péči o pokožku.

PŘÍPRAVKY SÉRIE ONE WEEK MIRACLE BOJUJÍ SE VŠEMI FAKTORY OVLIVŇUJÍCÍ STÁRNUTÍ POKOŽKY, DOSLOVA PŘETVÁŘEJÍ POKOŽKU.


Všechny přípravky byly vyvinuty na základě VELMI SILNÉHO KOMPLEXU PROTI STÁRNUTÍ:

  • Unikátní složka - biologicky aktivní sverciamarin - spouští procesy regenerace pokožky prostřednictvím stimulace vlastních kmenových buněk, díky čemuž viditelně vyhlazuje vrásky již za 7 dní * používání. V čisté formě tuto látku získávají z listů rostliny swertia chirat rostoucí v Himalájích.

  • Biomimetický peptid ** Royal Epigen P5 urychluje přirozené procesy regenerace, navrací pokožce pružnost a hustotu, doslova stírá příznaky stárnutí.

  • Přírodní sacharid Trehalóza odpovídá za hydrataci všech vrstev pokožky.

  • Kyslíkový komplex Novaftem-O₂® zajišťuje dodání kyslíku a aktivních složek hluboko do pokožky.

* Výsledky klinického hodnocení objemu vrásek provedeného společností LUCAS MEYER COSMETICS na příkladu 17 žen po dobu 7 dní.

** Příbuzný pokožce
Denní krém na obličej

OMLAZENÍ A OCHRANA SPF 15

0651

Unikátní složení bojuje s vadnutím pokožky, spouští v buňkách „režim mládí“ a zajišťuje viditelný lifting. SPF 15 chrání před agresívním působením slunečních paprsků v podmínkách městského prostředí
Noční krém na obličej

LIFTING A REGENERACE

0652

Stimuluje procesy obnovení struktury pokožky po dobu celé noci během spánku. Přispívá k liftingu pokožky a vyhlazování vrásek, zlepšuje barvu obličeje. Ráno je pokožka hladší a pružnější

Sérum na obličej

PROTI VŠEM DRUHŮM VRÁSEK

0653

Obsahuje myorelaxační peptid, který účinkuje podobně jako „injekce krásy“, uvolňuje svaly obličeje a vyhlazuje dokonce i hluboké vrásky. Sérum zajišťuje komplexní péči a působí na všechny základní problémy zralé pokožky, pracuje ve všech jejích vrstvách


Maska na obličej, krk a dekolt ULTRALIFTING

0654

Biomimetické peptidy, které přípravek obsahuje, urychlují regeneraci pokožky, čistí ji od toxické bílkoviny progerinu. Liftingová maska modeluje ovál obličeje, oblast krku a dekoltu a zpevňuje pokožku. Viditelně snižuje výraznost vrásek. Masku není třeba oplachovat: používej ji místo nočního krému

2-3krát týdně pro intenzívnější péči.Krém na obrys očí a rtů

KOREKCE VRÁSEK

0655

Krém byl vytvořen speciálně pro jemnou pokožku kolem očí a rtů, která je nejvíce náchylná na vznik vrásek. „Vyztužující“ peptidy v obsahu zpevňují pokožku a zvyšují její pevnost, vyhlazují „vějířky“ vrásek a činí méně viditelnými svislé vrásky nad horním rtem.

Pokud chcete nakupovat přípravky Faberlic se slevou 20% a mít i jiné výhody, získejte členství :


38 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše